Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Wtorek, 23 Lipiec 2024 Imieniny: Apolinary, Bogna, Brygida, Sława, Sławosz
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • Nibe

  Oferujemy pompy NIBE typu monoblok, split - powietrzne  moc od 6 do 16 kW. 

  NIBE ma bogate doświadczenie w technologii pomp ciepła i od prawie 70 lat opracowuje zrównoważone rozwiązania klimatyczne, charakteryzujące się wysoką wydajnością i bezpieczną obsługą. Mamy kompetentnych instalatorów w całym kraju i pomożemy Ci zarówno w nowej instalacji, jak i wymianie, niezależnie od marki, którą posiadasz w swoim obecnym systemie grzewczym.

  • NIBE to szwedzka firma, która od prawie 70 lat produkuje energooszczędne i zrównoważone rozwiązania klimatyczne. Pompy ciepła są projektowane i produkowane w Szwecji, aby dostosować się do naszego surowego nordyckiego klimatu.
  • Firma NIBE ma duże doświadczenie w zakresie wiodącej na rynku technologii inwerterowej do gruntowych pomp ciepła i pomp ciepła powietrze/woda, technologii, która zapewnia płynniejszą pracę, większy komfort i mniejsze zużycie energii.
  • NIBE oferuje szeroką gamę pomp ciepła dla wszystkich domów i potrzeb. Od niedrogich modeli standardowych po modele premium z technologią inwerterową, połączeniem Wi-Fi i usługami, które pomagają zmniejszyć zużycie energii i koszty energii bez obniżania komfortu.
  • Autoryzowany instalator firmy NIBE, pomożemy zarówno przy nowych instalacjach, jak i przy wymianie, niezależnie od aktualnego starego systemu grzewczego.

  Zapytaj o cenę i termin montażu   tel. +48 606888623, biuro@ozebiznes.pl    Tani kredyt bez wychodzenia z domu.

   

  stat4u