Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Wtorek, 23 Lipiec 2024 Imieniny: Apolinary, Bogna, Brygida, Sława, Sławosz
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • Fotowoltaika

  Każdą firmę charakteryzuje ciągłe zapotrzebowanie na energię elektryczną. Przygotowujemy zestawy fotowoltaiczne zapewniające odpowiednie zasilanie. Cała produkowana energia może być wykorzystywana na bieżąco w firmie, na której terenie zainstalowane są panele fotowoltaiczne. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie inteligentnego urządzenia sterującego dystrybucją prądu z paneli i z sieci na odbiorniki . Uzupełnieniem fotowoltaiki sa magazyny energii. Czołowi producenci Victron Energy, FoxESS AIO, Kehua Istorage, Huawei Luna. Polecamy również pompy ciepła Mitsubishi, Nibe, Vaillant, Panasonic.

  Oferujemy zestawy fotowoltaiczne renomowanych producentów m.in. Jinko Solar Trina Solar, Viessmann, Longi Solar

  Oferowane moduły fotowoltaiczne, zapewniaja produkcję energii elektrycznej przez minimum 25 lat. Ogniwa wykonane w technologii krystalicznego krzemu gwarantują wysoką sprawność i trwałość. Odporne na śnieg, grad i wiatr.

  Profesjonalny aluminiowy system montażowy, lekki nie obciąży dachu, bezpieczny i trwały. Niezawodna i bezobsługowa praca przez lata.Gwarancja 10 lat.

  Gwarancja na panele fotowoltaiczne 10 do 30 lat.

  Zajmujemy się również pozyskiwaniem finansowania dla inwestycji związanych z OZE dla firm na terenie województwa kujawsko pomorskiego.

  Przygotowujemy optymalne zestawy dla każdej firmy po bezpłatnym audycie.

  Więcej informacji: www.torinstal.oinfo.pl

  Przykładowe realizacje: http://torinstal.oinfo.pl/elektrownie-fotowoltaiczne/

  marketing@grupaekosystemy.pl  , tel. 606888623

  stat4u