Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Sobota, 3 Czerwiec 2023 Imieniny: Leszek, Tamara, Karol, Klotylda, Anatol
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • Fotowoltaika

  Każdą firmę charakteryzuje ciągłe zapotrzebowanie na energię elektryczną. Przygotowujemy zestawy fotowoltaiczne zapewniające odpowiednie zasilanie. Cała produkowana energia może być wykorzystywana na bieżąco w firmie, na której terenie zainstalowane są panele fotowoltaiczne. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie inteligentnego urządzenia sterującego dystrybucją prądu z paneli i z sieci na odbiorniki .

  Oferujemy zestawy fotowoltaiczne renomowanych producentów m.in. SHARP Japan, Amerisolar, Q.Cells, Xdisc

  Oferowane moduły fotowoltaiczne, zapewniaja produkcję energii elektrycznej przez minimum 25 lat. Ogniwa wykonane w technologii krystalicznego krzemu gwarantują wysoką sprawność i trwałość. Odporne na śnieg, grad i wiatr.

  Profesjonalny aluminiowy system montażowy, lekki nie obciąży dachu, bezpieczny i trwały. Niezawodna i bezobsługowa praca przez lata.

  Gwarancja na panele fotowoltaiczne 10 do 30 lat.

  Zajmujemy się również pozyskiwaniem finansowania dla inwestycji związanych z OZE dla firm na terenie województwa kujawsko pomorskiego.

  Przygotowujemy optymalne zestawy dla każdej firmy po bezpłatnym audycie.

  Więcej informacji: www.torinstal.oinfo.pl

  Przykładowe realizacje: http://torinstal.oinfo.pl/elektrownie-fotowoltaiczne/

  kontakt@torinstal.oinfo.pl , tel. 606888623

  stat4u