Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Wtorek, 23 Lipiec 2024 Imieniny: Apolinary, Bogna, Brygida, Sława, Sławosz
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • TEDIMEX sp.j. Maria Karwowska, Tadeusz Karwowski
  ul. Marii Skłodowskiej-Curie 97A
  87-100 Toruń

  Oferta:

  W trakcie istnienia wyspecjalizowaliśmy się w technikach obróbki powietrza, ogólnie przyjętych jako wentylacja i klimatyzacja.
  Od wielu lat budujemy również układy wizualizacji i sterowania, jak również freonowe układy chłodnicze. Poprzez zaanagażownie w tych pracach nawiązalismy współpracę z wiodącym producentem central wentylacyjnych firmą VTS-POLSKA, co w roku 1999 spowodowało podpisanie umowy autoryzacyjnej.

  Obecnie budujemy centrale „VTS-POLSKA” na obiektach w Polsce centralnej. Wiele z wykonanych przez nas układów zostało przekazane nam pod opiekę konserwatorską i pracuje do dnia dzisiejszego z dużym uznaniem.

  W 2010 roku przenieśliśmy się do nowowybudowanej siedziby w Toruniu przy ul. Curie Skłodowskiej 97A. Dało to nam możliwości rozwoju zwłaszcza w kierunku handlowym, poprzez otwarcie „Salonu Sprzedaży” branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.

  Naszymi partnerami w branży klimatyzacja, wentylacja, pompy ciepła są firmy  SAMSUNG, MECATERM, MIDEA.

  Jesteśmy dystrybutorem gazów chłodniczych firmy LINDE GAZ.

  Branże

  stat4u