Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Poniedziałek, 24 Czerwiec 2024 Imieniny: Jan, Danuta, Janina
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • RETMAN Hotel
  ul. Rabiańska 15
  87-100 Toruń

  Oferta:

  Hotel RETMAN usytuowany jest w ścisłym centrum starówki toruńskiej, w pobliżu domu w którym mieszkał i pracował M. Kopernik. Wyremontowana z wielkim pietyzmem kamienica z przełomu XIX i XX wieku posadowiona na oryginalnym zrębie gotyckim posiada niepowtarzalny, specyficzny klimat. Dostosowując obiekt na cele hotelarskie stworzono 29 przestronnych pokoi ( 16 jedno- i 13 dwuosobowych z łazienkami, telefonem i TV-sat.) o niebanalnym tradycyjnie mieszczańskim, ale standardowym wystroju i wyposażeniu.

  Na parterze hotelu do dyspozycji gości, oddano restaurację nawiązujacą wystrojem wnętrza do lat 30-tych XX wieku. Szef kuchni wykorzystując tradycyjne techniki kulinarne tworzy polskie potrawy, które zaspokoją najbardziej delikatne podniebienia. W gotyckich  piwnicach z zachowaniem architektonicznych szczegółów urządzono PUB, który tworzy specyficzna aurę i niepowtarzalny klimat  .

  Dbałość o artystyczny image lokalu oraz zabytki Torunia to atuty upoważniające do zaproszenia gości na niecodzienną przygodę w naszym mieście.

  Organizujemy bankiety, konferencje, przyjęcia rodzinne  i okolicznościowe

  Branże

  Galeria zdjęć

  stat4u