Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Niedziela, 7 Sierpień 2022 Imieniny: Kajetan, Klaudia, Donata, Dorota, Konrad
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • CAPRI Pizzeria
  ul. Wysoka 9
  87-100 Toruń

  Oferta:

  Jesteśmy jedną z najstarszych Pizzerii w Toruniu. Już od ponad 10 lat cieszymy Państwa podniebienia, niepowtarzalnym smakiem wypiekanych przez nas pizz oraz od roku 2007 równie pysznymi co pizza, pierogami z pieca. Warto również wspomnieć, że nasza Pizzeria, to nie tylko sama pizza i pierogi ale także spaghetti, które zadowoliło już niejednego wymagającego klienta.

  Nasza Pizzeria jako jedna z niewielu posiada niezwykle przyjemny i lubiany przez klientów podział na salę dla osób palących i niepalących. Każda z sal, jednorazowo jest w stanie pomieścić 28 osób, więc duże grupy wycieczkowe zwiedzające piękną toruńską starówkę nie będą się już musiały obawiać, czy 'zmieszczą się w całości'.

  Niewątpliwie największym naszym atutem a zarazem atrakcją cieszącą oczy dziecka ale i dorosłych również, jest obserwacja 'procesu' przygotowania pizzy od momentu zamówienia do momentu podania jej na talerz. Jeżeli chcieliby Państwo zobaczyć 'tak jak na filmach' podrzucanie 'placka' proszę zapytać pizzernika czy mógłby to dla Państwa zrobić. Myślę, że nie będzie z tym najmniejszego problemu.

  Nasza Pizzeria, również dzięki Państwu jest w stanie podzielić, się częścią z tego co ma. I tak od chwili powstania Capri w Toruniu, czyli od ponad 10 lat wpieramy akcję Jurka Owsiaka - Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i będziemy z Nim grać do końca świata i o jeden dzień dłużej.

  Branże

  Galeria zdjęć

  stat4u