Toruński Serwis Gospodarczy: Firmy, Ogłoszenia, Reklama Toruń 
Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Poniedziałek, 24 Czerwiec 2024 Imieniny: Jan, Danuta, Janina
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • MIREX Busy Niemcy, Holandia, Przewozy Osobowe | Toruń, Bydgoszcz | Włocławek
  ul. Wybickiego 82
  87-100 Toruń

  Oferta:

  Firma działa od 1989 roku. Mamy szeroką rzeszę stałych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby nasi obecni jak i nowi klienci byli jak najbardziej zadowoleni z wykonywanych przez nas usług. Zawsze staramy rzetelnie wykonywać swoją pracę a zadowolenie naszych klientów to piorytet!

  Busy kujawsko-pomorskie Holandia | Busy kujawsko - pomorskie Niemcy


  Posiadamy wszelkie niezbędne Uprawnienia wymagane przez prawo polskie i europejskie (Certyfikat i Licencja)


  Świadczymy profesjonalny bezpieczny, przewóz osób głównie do Niemiec i Holandii . Przewozy busem oferujemy głównie do Holandii i Niemiec. Naszą specjalnością jest przewóz osób pracowników do pracy jak i osób jadących w celach turystycznych.

  Pasażerów busy zabierają z Torunia, z Grudziądza oraz z Inowrocławia do Holandii oraz Niemiec. Nasze przykładowe trasy to: Toruń-Holandia, Grudziądz – Holandia, Inowrocław – Holandia.Międzynarodowy Transport osób prowadzimy z takich miast jak: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Grudziądz, Świecie, Chełmno, Włocławek, Venlo, Eindhoven, Arnhem, Nijmegen, Utrecht, Rotterdam, Amsterdam, Bremen, Brema, Oldenburg. W Polsce piorytetem jest całe województwo kujawsko pomorskie, zapraszamy!

   

  Strony internetowe: www.mirex.travel.pl   www.mirex.oinfo.pl 

  Branże

  Galeria zdjęć

  stat4u