Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Niedziela, 19 Maj 2024 Imieniny: Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • JACEK i AGATKA - Przedszkole Niepubliczne
  ul. Gościnna 8
  87-100 Toruń

  Oferta:

  3 września 2012 r. działalność opiekuńczo-wychowawczą rozpoczęło nowe przedszkole w Toruniu - Przedszkole Niepubliczne Jacek i Agatka na osiedlu Kaszczorek. Nowoczesny obiekt usytuowany jest na ogrodzonej 24-arowej działce, z dala od miejskiego zgiełku, w niedalekim sąsiedztwie osiedlowego lasu. Przedszkole jest nowocześnie wyposażone-zarówno w pomoce dydaktyczne, jak i sprzęt oraz urządzenia w sferze socjalno-bytowej.
  Przedszkole działa przez cały rok, także w okresie wakacji oraz ferii zimowych.
  Przedszkole znajduje się  w 'Wykazie placówek pełniących dyżur w czasie wakacji' prowadzonym przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Torunia i w miesiącu lipcu i sierpniu  zapewni opiekę dzieciom chodzących do innych przedszkoli mających w czasie wakacji przerwę urlopową na okres tej  przerwy.
  Całodzienną opiekę (od 6.30 do 17.00 - z możliwością przedłużenia pobytu) w Przedszkolu Niepublicznym  Jacek i Agatka znajduje 69 dzieci, w trzech grupach wiekowych:
  w grupie dwuipółlatków i trzylatków, grupie czterolatków oraz grupie pięcio- i sześciolatków - (w każdej max. 23 dzieci) w osobnych, przestronnych salach z łazienkami.
  Dekoracje w żywych barwach, odpowiednie oświetlenie - z dużą ilością światła dziennego oraz wydajny system wentylacyjny (wentylacja grawitacyjna i mechaniczna ale nie klimatyzacja!) to czynniki, które będą mieć dobry wpływ na samopoczucie Państwa dzieci. Przedszkole dysponuje własną w pełni wyposażoną kuchnią zgodną z normami HACCP, w której przygotowywane są cztery posiłki dziennie na podstawie jadłospisu opracowanego przez dietetyka. Przedszkole posiada także duży ogród przedszkolny wyposażony w różnorodne urządzenia dla dzieci, przy placu zabaw znajduje się także toaleta dla dzieci do której wchodzi się od razu z placu zabaw.

  Przedszkole Toruń - Kaszczorek

  Przedszkole w Toruniu

  toalety_D

  wolne miejsca przedszkola Toruń

  Opłata miesięczna za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 390 zł opłaty stałej plus stawka żywieniowa 5 zł za dzień pobytu.
  Opłata miesięczna za pobyt drugiego i kolejnego dziecka
  w przedszkolu wynosi
  195 zł opłaty stałej plus stawka żywieniowa 5 zł za dzień pobytu.
  50 % zniżka opłaty stałej na kolejne dziecko obowiązuje przez okres uczęszczania do przedszkola przynajmniej dwojga rodzeństwa.
  Opłata wpisowa jednorazowa wynosi 400 zł i jest płatna przy podpisaniu umowy o świadczenie usług opieki przedszkolnej, opłata wpisowa za drugie i kolejne dziecko zapisane do naszego przedszkola podlega 50 % obniżce.

  Przedszkole oferuje w ramach czesnego:

  •  realizację podstawy programowej MEN,
  • uzupełnienie podstawy o dodatkowe programy nauczania zatwierdzone przez MEN,
  • codzienną naukę języka angielskiego,
  • zajęcia rytmiczno-taneczne co najmniej dwa razy w tygodniu,
  • zajęcia ogólnorozwojowe aparatu mowy w formie zajęć logorytmicznych prowadzonych przez wykwalifikowanego logopedę raz w tygodniu,
  • stałą piekę psychologa,
  • diagnozę mowy przez wykwalifikowanego logopedę z możliwością terapii indywidualnej,
  • całoroczne i całodobowe ubezpieczenie NNW (obejmujące skutki zdarzeń które nastąpią także poza terenem przedszkola),
  • liczne imprezy okolicznościowe,wycieczki w ciekawe miejsca, wyjścia do teatru i innych placówek kulturalnych, spotkania z interesującymi osobami, wizyty specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie, zabawy, bale, występy teatrzyków, magów, zajęcia z plastykiem, a także cykliczne spotkania z muzykami z Fundacji Wszyscy Tworzymy Muzykę i Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej,  z ratownikami medycznymi, strażnikami miejskimi oraz z kynoterapeutką i jej wyszkolonymi psami.

  Przedszkole prowadzi ponadto popołudniowe zajęcia dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat: kreatywne zajęcia plastyczne, warsztaty teatralne, taniec nowoczesny z elementami baletu, hip-hop i zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku 2 - 3,5 idące do przedszkola.
  Pierwsze zajęcia są zawsze gratis!!!

   

  Branże

  stat4u