Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Środa, 16 Październik 2019 Imieniny: Gaweł, Ambroży, Jadwiga, Małgorzata
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • BHP EKSPERT Kurs na wózki widłowe
  ul.Długa 25/39
  87-100 Toruń

  Oferta:

  Ośrodek Doskonalenia Zawodowego BHP EKSPERT Bartłomiej Daroszewski specjalizuje się już od kilku lat przede wszystkim w szkoleniach dla OPERATORÓW WÓZKÓW WIDŁOWYCH (jezdniowych z napędem silnikowym).

  Kursy na operatorów wózków prowadzimy we Włocławku oraz w Toruniu gdzie posiadamy sale wykładowe wraz z wyposażeniem oraz wózki jezdniowe z napędem silnikowym.

  Szkolenie przebiega w miłej atmosferze, a kursant poza pomocami dydaktycznymi korzysta przede wszystkim z doświadczenia naszych wykładowców / trenerów, przez co zapewniamy wysoką jakość szkolenia.

  www.bhpekspert.biz

  Od kandydatów na kierowcę WÓZKA WIDŁOWEGO wymaga się:

  - ukończenia 18 - tego roku życia oraz

  - badań lekarskich poświadczających brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu kierowcy wózka widłowego.

   

  Firma BHP EKSPERT współpracuje z doktorem medycyny pracy, do którego w razie życzenia kursant otrzymuje kontakt, co ułatwia i pomija kolejki w innych placówkach medycyny pracy.

   

  Kurs na kierowcę wózka kończy się egzaminem, po którym kursant otrzymuje uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych wszystkich typów oraz uprawnienia na wymianę butli z gazem propan - butan. Uprawnienia unijne w języku angielskim absolwent otrzymuje BEZPŁATNIE.

   

  Cena szkolenia: 350 zł

   

  Zapisy pod nr tel. biuro - 54 413 70 10 lub Właściciel Placówki - 505 221 280

  Zajęcia prowadzone są:

  - Włocławek - ul. Barska 12 J

  - TORUŃ - ul. Długa 29/35

   

  Ośrodek Doradztwa i Szkolenia BHP EKSPERT współpracuje w zakresie nadzoru BHP i P.POŻ. z ponad 50 Firmami i innymi Placówkami. Osoby zainteresowane podjęciem pracy po ukończeniu kursu są przez nas anonsowane u zainteresowanych Pracodawców.

  Prowadzimy również inne kursy:

  - suwnice

  - żurawie HDS

  - windy

  - podesty ruchome

  - pedagogiczne

  - BHP i P.POŻ.

  - inne.

  Zapraszamy do współpracy!

   

   

   

  Branże

  Galeria zdjęć

  stat4u