Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Wtorek, 23 Lipiec 2024 Imieniny: Apolinary, Bogna, Brygida, Sława, Sławosz
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • DC System Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Sp. z o.o.
  ul. Żeglarska 29/3
  87-100 Toruń

  Oferta:

  Przedsiębiorstwo Specjalistyczne DC system jest firmą usługową opartą na najnowszych osiągnięciach w zakresie sprzątania dużych obiektów użyteczności publicznej. Spółka powstała 1 marca 1994 roku.

  Oferujemy pełen zakres usług związanych z utrzymaniem idealnego porządku i czystości w biurach, zakładach, bankach i hotelach. Od roku 2006 posiadamy rekomendację na dostawę usług w branży sprzątania i czyszczenia obiektów Grupy Hotelowej ORBIS S.A obecnie GRUPA ACCOR zrzeszającej renomowane marki hotelarskie jak: Sofitel, Nowotel, Mercure, Ibis, Etap, Orbis Hotels.

  Naszą działalność opieramy o sprzęt i środki czystości (mydła, płyny do sprzątania i mycia szyb) renomowanych producentów. Środki te są nieszkodliwe dla środowiska i posiadają wymagane atesty. Stosujemy wszelkie, dostępne na naszym rynku nowoczesne technologie do utrzymania czystości.

  Stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Chcemy to robić dobrze, tak aby nazwa DC system była dla Państwa synonimem pewności i zaufania. Czy nam się to udaję? Osądźcie to Państwo sami, dokonując wyboru naszej firmy.

  Branże

  stat4u