Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Wtorek, 23 Lipiec 2024 Imieniny: Apolinary, Bogna, Brygida, Sława, Sławosz
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • HEBAN Hotel
  ul. Małe Garbary 7
  87-100 Toruń

  Oferta:

  Mamy ogromną przyjemność powitać Państwa w przygotowanych, specjalnie dla Was kamienicach z XVII i XIX w. W tym unikatowym obiekcie (czarna kamienica) o oryginalnej fasadzie stworzyliśmy komfortowy hotel i ekskluzywną restauracje. Do naszych czasów przetrwały zabytkowe polichromie z XVII i XVIII w. Pokryta czarnym tynkiem elewacja frontowa budynku reprezentuje typ kamienicy późnorenesansowej, natomiast szczyt uwieńczony jest koroną królewską charakterystyczna, dla dynastii Wazów. W kamienicy, w której urodził się Samuel Bogumił Unde - twórca słownika j. polskiego, przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe apartamenty i pokoje. Pobyt w naszym hotelu ułatwia zwiedzanie Torunia, miasta wpisanego na listę światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

  Zakwaterowanie

  Oferujemy swoim gościom 44 miejsca noclegowe w 19 pokojach: jedno, dwuosobowych oraz apartamentach, wyposażonych w piękne, stylowe meble.
  Każdy pokój ma własną łazienkę, telewizor, telefon i lodówkę.

  Wyposażenie

  Dysponujemy salką bilardową.

  Wyżywienie

  W hotelu znajduje się klimatyzowana restauracja, w której w stylowych wnętrzach organizujemy bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe.
  Preferujemy kuchnię staropolską oraz dania kulinarne innych narodów.

  Konferencje

  Sala konferencyjna wyposażona jest w ekran, flipchart, oraz rzutnik.

  Branże

  Galeria zdjęć

  stat4u