Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Wtorek, 23 Lipiec 2024 Imieniny: Apolinary, Bogna, Brygida, Sława, Sławosz
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • THE HOUSE OF ENGLISH
  ul. Fosa Staromiejska 28/3
  87-100 Toruń

  Oferta:

  Naszym celem jest zapewnienie Ci zarówno wysokiej jakości kształcenia jak i przyjemności wypływającej z poznawania tajników języka angielskiego. Chcemy, abyś na naszych kursach nabrał pewności siebie w komunikowaniu się z innymi w języku angielskim.
  Stąd też THE HOUSE OF ENGLISH jest z założenia małym i kameralnym miejscem, gdzie w grupach od 4 do maksymalnie 8 uważnie przyglądamy się postępom pojedynczego słuchacza.


  Oferujemy pełny zakres kursów języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych (dorośli, młodzież, dzieci od lat 7). Zapewniamy ciągłość nauczania od poziomu podstawowego do Post-Proficiency. Oprócz regularnie odbywających się zajęć raz lub dwa razy w tygodniu, zachęcamy naszych słuchaczy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji lektorów (tutorials) oraz dodatkowych zajęć (CLUBS), w czasie których poznajemy język angielski poprzez dyskusje, ćwiczenie wymowy, gry etc. oraz dobrze się bawimy. W grupach egzaminacyjnych zapewniamy egzaminy próbne (pisemne i ustne).
  W naszej pracy stawiamy na jakość nauczania, solidność i rzetelność. Lektorzy THE HOUSE OF ENGLISH to pasjonaci języka angielskiego, którzy swoją pasją chcą dzielić się ze swoimi słuchaczami. W trakcie zajęć kładą nacisk na rozwijanie wszystkich pięciu sprawności językowych: mówienie, porozumiewanie się, słuchanie i rozumienie, czytanie i rozumienie, pisanie.


  Przerwy pomiędzy zajęciami dają możliwość udzielenia dodatkowych wyjaśnień, sprawdzenia pracy domowej czy porozmawiania o Twoich postępach przy angielskiej 'cup of tea'.


  Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą oraz odwiedzenia nas w naszej siedzibie w Toruniu przy ulicy Fosa Staromiejska 28/3.

  Branże

  Galeria zdjęć

  stat4u