Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Poniedziałek, 14 Czerwiec 2021 Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna, Elwira, Michał, Walery
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • AS-TOR AUTO SZKOŁA
  ul. Wielkie Garbary 15
  87-100 Toruń

  Oferta:

  AS-TOR Auto Szkoła - Toruń to ośrodek szkolenia kierowców założony w 2004 roku przez profesjonalnych instruktorów nauki jazdy posiadających ponad 10 letnią praktykę zawodową.
  Oferujemy kursy na kategorię A,A1,B,B+E,B1,C,C+E  prawa jazdy. Zajęcia teoretyczne trwające 30 godzin, odbywają się w małych grupach, aby jak najskuteczniej przekazać wiedzę każdemu uczniowi.Co tydzień rozpoczęcie nowego kursu, a także kursy weekendowe. Siedziba ośrodka znajduje się w dobrym punkcie komunikacyjnym, na terenie toruńskiej Starówki. Przed rozpoczęciem kursu istnieje możliwość odbycia badania lekarskiego w siedzibie ośrodka.
  Na czas szkolenia kursanci otrzymują pełen zestaw pomocy naukowych przeznaczony do nauki i przygotowania do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Oferujemy bezpłatne ćwiczenia na komputerze przystosowanym do przeprowadzania egzaminów teoretycznych. AS-TOR oferuje odpowiednio przygotowane i bezpieczne samochody,tej samej marki co na egzaminie państwowym. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób preferujących kobiece podejście do nauki jazdy, wśród nas są również kobiety-instruktor. Biuro ośrodka czynne w poniedziałek - piątek od 10-18, sobota-niedziela 10-14). Możliwość rozłożenia płatności za kurs na dogodne raty.

   

   

  Branże

  Galeria zdjęć

  stat4u