Strona internetowa www.infoserwis.torun.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Poniedziałek, 24 Czerwiec 2024 Imieniny: Jan, Danuta, Janina
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • ALLIANCE FRANCAISE przy UMK
  ul. Kopernika 20
  87-100 Toruń
  mapka lokalizacyjna56 621070856 6210708

  Oferta:

  Alliance Française to największa i najstarsza sieć szkół języka francuskiego na świecie. W Toruniu działa od 1988r. przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika , a od 1 października 2012r. w formule stowarzyszeniowej, pod nazwą Toruńskie Stowarzyszenie Alliance Française, uznane oficjalnym labelem przez Fundację Alliance Française w Paryżu. Alliance Française de Toruń prowadzi kursy języka francuskiego ogólnego, specjalistycznego (konwersacje, przygotowanie do egzaminów : DELF/DALF, matura), kursy dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej, kursy wakacyjne, kursy dla firm i instytucji oraz zajęcia indywidualne (à la carte). Zajęcia proponowane są na poziomach zaawansowania A1, A2, B1, B2 , C1 i C2, zgodnie z europejskim opisem kształcenia językowego. AF de Toruń jest licencjonowanym Centrum Egzaminacyjnym DELF/DALF/TEF/TCF.

  Oprócz kursów językowych, w ramach naszej działalności statutowej, organizujemy wyjazdy do Francji (Paryż, Zamki nad Loarą, Lazurowe Wybrzeże, Normandia) oraz obozy językowe dla dzieci i młodzieży we Francji. Proponujemy również spotkania z językiem i kulturą Francji poprzez udział w naszej ofercie kulturalnej oraz korzystanie z bogatych zbiorów mediateki. Alliance Francaise , to język francuski i kultura Francji w zasięgu ręki.

  Branże

  stat4u